Uurrooster 2017-2018.

De opgegeven leeftijden in de uurrooster zijn richtinggevend. Het is de leiding van de groepen die bepaalt wie evt. mag overgaan naar een volgende leeftijdsgroep of al dan niet geschikt is voor een bepaalde discipline.

Turnzaal 'Don Bosco', Schoonselhoflei, 2660 Hoboken (map) Tijdstip Leiding
Kleuters gemengd, vanaf 4 jaar woensdag 16.00-17.00 Talitha
Meisjes 1 1e, 2e leerjaar dinsdag, vrijdag 17.00-18.00 Dot
Meisjes 2 3e, 4e leerjaar  dinsdag, vrijdag 18.00-19.00 Griet
Meisjes 3 5e, 6e leerjaar dinsdag, vrijdag 19.00-20.00 Jade
Meisjes 4 1e, 2e secundair dinsdag, vrijdag 20.00-21.00 Jade
Jongens 1 1e, 2e, 3e leerjaar maandag, donderdag 16.45-17.45 Lisl
Jongens 2 4e, 5e, 6e leerjaar maandag, donderdag 17.45-18.45 Nele T.
Jongens 3 1e, 2e, 3e, 4e secundair  maandag, donderdag 18.45-19.45 Benjamin
Juniors 2 gemengd, vanaf 5e,6e secundair  woensdag 19.00-20.30 Nathalie
Twins gemengd, na secundair woensdag 20.30-21.30 Ann/Roxanne
Conditie-gym gemengd, vanaf 16 jaar dinsdag 20.15-21.15 Evi
Dynamica gemengd volwassenen dinsdag 21.00-22.00 Sven
Bodypower gemengd volwassenen donderdag 19.45-20.45 Julie
Fit en gezond gemengd volwassenen  dinsdag 19.15-20.15 Lies
Air Track 1 gemengd, vanaf 1e leerjaar zondag 15.00-16.30 Sven
Air Track 2 gemengd, vanaf 16 jaar zondag 16.30-18.00 Kim
Trampoline gemengd maandag, donderdag 19.45-21.15 Talitha
Mini-Dans vanaf 8 jaar dinsdag 17.00-18.00 Kato
Dans 1 vanaf 12 jaar maandag 18.30-19.30 Maité
Dans 2 vanaf 16 jaar of na selectie maandag 19.30-20.30 Maité
Acro * gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar zaterdag 11.30-13.30 Julie & Ben
Demo gemengd, na selectie woensdag 17.00-19.00 Griet en Roxanne
    zaterdag 09.30-11.30 Griet en Roxanne
         
Turnzaal 'De Letter', Letterkundestraat 39, 2610 Wilrijk (map) Tijdstip Leiding
Kleuters gemengd, vanaf 4 jaar dinsdag 17.00-18.00 Inne
Groep 1 (♀) 1e, 2e leerjaar maandag, woensdag 17.15-18.15 Benjamin
Groep 2 (♀) 3e, 4e leerjaar
maandag, woensdag 18.15-19.15 Kato
Groep 3 (♀) 5e, 6e leerjaar
maandag, woensdag 19.15-20.15 Griet
Groep 4 (♀) 1e, 2e secundair
maandag, woensdag 20.15-21.15 Mailys
Juniors 1A (♀) 3e, 4e secundair dinsdag 18.15-19.45 Dot
Juniors 1B (♀) 3e, 4e secundair donderdag 19.00-20.30 Nathalie C.
Acro * gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar donderdag 18.00-19.00 Julie & Ben

* Acro is 1 groep, die traint in twee verschillende turnzalen.

Kalender

02/06/2018: Turnfeest

24/06/2018: Einde turnseizoen