Uurrooster 2019-2020.

De opgegeven leeftijden in de uurrooster zijn richtinggevend. Het is de leiding van de groepen die bepaalt wie evt. mag overgaan naar een volgende leeftijdsgroep of al dan niet geschikt is voor een bepaalde discipline.

Turnzaal 'Don Bosco', Schoonselhoflei, 2660 Hoboken (map) Tijdstip Leiding
Meisjes 1 6-7 jaar Dinsdag, Vrijdag 17:00 - 18:00  
Meisjes 2 8-9 jaar Dinsdag, Vrijdag 18:00 - 19:00  
Meisjes 3 10-11 jaar Dinsdag, Vrijdag 19:00 - 20:00  
Meisjes 4 12-13 jaar Dinsdag, Vrijdag 20:00 - 21:00  
Jongens 1 6-8 jaar Maandag, Donderdag 16:45 - 17:45  
Jongens 2 9-10 jaar Maandag, Donderdag 17:45 - 18:45  
Jongens 3 12-15jaar Maandag, Donderdag 18:45 - 19:45  
Juniors 2 16-17 jaar Woensdag 19:00 - 20:30  
Twins gemengd, na secundair Woensdag 20:30 - 22:00  
Dynamica gemengd, volwassen Dinsdag 21:00 - 22:00  
Fit en gezond gemengd, volwassen Dinsdag 19:15 - 20:15  
Conditiegym gemengd, vanaf 16 jaar Dinsdag 20:15 - 21:15  
Minidans Vanaf 6 jaar Vrijdag 18:00 - 19:00  
Dans 1 Vanaf 10 jaar Maandag 18:30 - 19:30  
Dans 2 vanaf 14 jaar of selectie Maandag 19:30 - 20:30  
Trampoline gemengd Maandag, Donderdag 19:45 - 21:15  
Acro* gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar, na evaluatie Zaterdag 11:30 - 13:30  
Demo Gemengd, na selectie Woensdag, Zaterdag 17:00 - 19:00  
Body power gemengd, vanaf 16 jaar Donderdag 19:45 - 20:45  
Knuffelgym woensdag instapklas + 1e kleuterklas, met volwassene Woensdag 16:00 - 17:00  
Knuffelgym zondag instapklas + 1e kleuterklas, met volwassene Zondag 10:00 - 11:00  
Kleutergym woensdag 2e & 3e kleuterklas Woensdag 15:00 - 16:00  
Kleutergym zondag 2e & 3e kleuterklas Zondag 11:00 - 12:00  
         
Turnzaal 'De Letter', Letterkundestraat 39, 2610 Wilrijk (map) Tijdstip Leiding
Groep 1 6-7 jaar Maandag, Woensdag 17:15 - 18:15  
Groep 2 8-9 jaren Maandag, Woensdag 18:15 - 19:15  
Groep 3 10-11 jaar Maandag, Woensdag 19:15 - 20:15  
Groep 4 12-13 jaar Maandag, Woensdag 20:15 - 21:15  
Juniors 1A 14-15 jaar Donderdag 19:00 - 20:30  
Airtrack 1 gemengd, vanaf 1e leerjaar, na evaluatie Dinsdag 17:30 - 19:00  
Airtrack 2 gemengd, vanaf 2e secundair, na evaluatie Dinsdag 19:00 - 20:30  
Acro* gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar, na evaluatie Donderdag 18:00 - 19:00  
         

* Acro is 1 groep, die traint in twee verschillende turnzalen.

Kalender

16/02/2019: Spaghettiavond

08/06/2019: Turnfeest

30/06/2019: Einde turnseizoen