Uurrooster 2019-2020

De opgegeven leeftijden in de uurrooster zijn richtinggevend. Het is de leiding van de groepen die bepaalt wie evt. mag overgaan naar een volgende leeftijdsgroep of al dan niet geschikt is voor een bepaalde discipline.

Turnzaal 'Don Bosco', Schoonselhoflei, 2660 Hoboken (map) Tijdstip Leiding
Meisjes 1 6-7 jaar Dinsdag, Vrijdag 17:00 - 18:00, 17:00 - 18:00 Ann Van Deuren
Meisjes 2 8-9 jaar Dinsdag, Vrijdag 18:00 - 19:00, 18:00 - 19:00 Griet Verlinden
Meisjes 3 10-11 jaar Dinsdag, Vrijdag 19:00 - 20:00, 19:00 - 20:00 Jade De Jonge
Meisjes 4 12-13 jaar Dinsdag, Vrijdag 20:00 - 21:00, 20:00 - 21:00 Jade De Jonge
Jongens 1 6-8 jaar Maandag, Donderdag 16:45 - 17:45, 16:45 - 17:45 Hanne Goris
Jongens 2 9-10 jaar Maandag, Donderdag 17:45 - 18:45, 17:45 - 18:45 Joppe Vanhauwaert
Jongens 3 12-15jaar Maandag, Donderdag 18:45 - 19:45, 18:45 - 19:45 Benjamin Struyf
Juniors 2 16-17 jaar Woensdag 19:00 - 20:30 Nathalie Clarijs
Twins gemengd, na secundair Woensdag 20:30 - 22:00 Nathalie Clarijs
Dynamica gemengd, volwassen Dinsdag 21:00 - 22:00 Sven Geysemans
Fit en gezond gemengd, volwassen Dinsdag 19:15 - 20:15 Roxanne Keunen
Conditiegym gemengd, vanaf 16 jaar Dinsdag 20:15 - 21:15 Evi Driesen
Minidans Vanaf 6 jaar Vrijdag 18:00 - 19:00 Yuna Brat
Dans 1 Vanaf 10 jaar Maandag 18:30 - 19:30 Yuna Brat
Dans 2 vanaf 14 jaar of selectie Maandag 19:30 - 20:30 Kato Walschaerts
Trampoline gemengd Maandag, Donderdag 19:45 - 21:15, 19:45 - 21:15 Jade De Jonge
Acro* gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar, na evaluatie Zaterdag 11:30 - 13:30 Eline Dockx, Ella Vandaele
Demo Gemengd, na selectie Woensdag, Zaterdag 17:00 - 19:00, 09:30 - 11:30 Jade De Jonge, Kato Walschaerts
Body power gemengd, vanaf 16 jaar Donderdag 19:45 - 20:45 Julie Huylebroeck
Knuffelgym woensdag instapklas + 1e kleuterklas, met volwassene Woensdag 16:00 - 17:00 Inne Vantvelt
Knuffelgym zondag instapklas + 1e kleuterklas, met volwassene Zondag 10:00 - 11:00 Roxanne Keunen
Kleutergym woensdag 2e & 3e kleuterklas Woensdag 15:00 - 16:00 Inne Vantvelt
Kleutergym zondag 2e & 3e kleuterklas Zondag 11:00 - 12:00 Roxanne Keunen
         
Turnzaal 'De Letter', Letterkundestraat 39, 2610 Wilrijk (map) Tijdstip Leiding
Groep 1 6-7 jaar Maandag, Woensdag 17:15 - 18:15, 17:15 - 18:15 Romani O'Neill
Groep 2 8-9 jaren Maandag, Woensdag 18:15 - 19:15, 18:15 - 19:15 Kato Walschaerts
Groep 3 10-11 jaar Maandag, Woensdag 19:15 - 20:15, 19:15 - 20:15 Hanne Goris
Groep 4 12-13 jaar Maandag, Woensdag 20:15 - 21:15, 20:15 - 21:15 Nele Thysbaert
Juniors 1A 14-15 jaar Donderdag 19:00 - 20:30 Nele Thysbaert
Airtrack 1 gemengd, vanaf 1e leerjaar, na evaluatie Dinsdag 17:30 - 19:00 Mitte Cornelissen
Airtrack 2 gemengd, vanaf 2e secundair, na evaluatie Dinsdag 19:00 - 20:30 Charlotte Cornelissen
Acro* gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar, na evaluatie Donderdag 18:00 - 19:00 Eline Dockx, Ella Vandaele
         

* Acro is 1 groep, die traint in twee verschillende turnzalen.

Kalender

ma 02/09/2019 start turnseizoen
za 05/10/2019 turnmarathon
ma 07/10/2019 start wafelverkoop
28/10/2019-03/10/2019 Herfstvakantie
ma 11/11/2019 Wapenstilstand, geen turnen
09/11/2019-10/11/2019 wel turnen
za 16/11/2019 quiz
05/12/2019-06/12/2019 19.30u–21u: afhaalmomenten wafels
23/12/2019-05/01/2020 Kerstvakantie:
za 08/02/2020 spaghettiavond
24/02/2020-01/03/2020 Krokusvakantie
06/04/2020-19/04/2020 Paasvakantie-
vr 01/05/2020 Dag van de arbeid, geen turnen
02/05/2020-03/05/2020 wel turnen
21/05/2020-22/05/2020 Hemelvaart, geen turnen
vr 01/05/2020 Dag van de arbeid, geen turnen
02/05/2020-03/05/2020 wel turnen
do 21/05/2020-22/05/2020 Hemelvaart, geen turnen
23/05/2020-24/05/2020 wel turnen
za 30/05/2020 turnfeest in Sporthal Sorghvliedt, Hoboken
29/05/2020-30/05/2020 algemene repetities
zo 31/05/2020 geen turnen
ma 01/06/2020 Pinkstermaandag, geen turnen
zo 28/06/2020 einde turnseizoen
Zomervakantie: woe 01/07/2020 t.e.m. ma 31/08/2020