De opgegeven leeftijden in de uurrooster zijn richtinggevend. Het is de leiding van de groepen die bepaalt wie evt. mag overgaan naar een volgende leeftijdsgroep of al dan niet geschikt is voor een bepaalde discipline.

Turnzaal 'Don Bosco', Schoonselhoflei, 2660 Hoboken (map) Tijdstip Leiding
Meisjes 1 6-7 jaar Dinsdag, Vrijdag 17:00 - 18:00, 17:00 - 18:00 Lisse Van Dijck
Meisjes 2 8-9 jaar Dinsdag, Vrijdag 18:00 - 19:00, 18:00 - 19:00 Caro Van den Sanden
Meisjes 3 10-11 jaar Dinsdag, Vrijdag 19:00 - 20:00, 19:00 - 20:00 Lio Van Besien
Meisjes 4 12-13 jaar Dinsdag, Vrijdag 20:00 - 21:00, 20:00 - 21:00 Jade De Jonge
Jongens 1 6-8 jaar Maandag, Donderdag 17:45 - 18:45, 17:45 - 18:45 Orlando Dhondt
Jongens 2 9-15 jaar Maandag, Donderdag 18:45 - 19:45, 18:45 - 19:45 Mil Wouters
Juniors 2 16-17 jaar Woensdag 19:00 - 20:30 Sam Verboven
Twins gemengd, na secundair Woensdag 20:30 - 22:00 Sam Verboven
Fit en gezond gemengd, volwassen Dinsdag 19:15 - 20:15 Kato Walschaerts
Conditiegym gemengd, vanaf 16 jaar Dinsdag 20:15 - 21:15 Evi Driesen
Minidans Vanaf 6 jaar Maandag 17:00 - 18:00 Kato Walschaerts
Dans 1 Vanaf 10 jaar Maandag 18:30 - 19:30 Lynn Verboven
Dans 2 vanaf 14 jaar of selectie Maandag 19:30 - 20:30 Kato Walschaerts
Trampoline gemengd Maandag 19:45 - 21:15 Jade De Jonge
Acro* gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar, na evaluatie Zaterdag 11:30 - 13:00 Tessy Smets
Demo Gemengd, na selectie Woensdag, Zaterdag 17:00 - 19:00, 09:30 - 11:30 Jade De Jonge, Kato Walschaerts
Body power gemengd, vanaf 16 jaar Donderdag 19:45 - 20:45 Nele Lemmens
Knuffelgym zondag instapklas + 1e kleuterklas, met volwassene Zondag 10:00 - 11:00 Roxanne Keunen, Romani O'Neill
Kleutergym woensdag 2e & 3e kleuterklas Woensdag 15:00 - 16:00 Ante Rincheval
Kleutergym zondag 2e & 3e kleuterklas Zondag 11:00 - 12:00 Roxanne Keunen
         
Turnzaal 'De Letter', Letterkundestraat 39, 2610 Wilrijk (map) Tijdstip Leiding
Groep 1 6-7 jaar Maandag, Woensdag 17:15 - 18:15, 17:15 - 18:15 Lynn Verboven
Groep 2 8-9 jaren Maandag, Woensdag 18:15 - 19:15, 18:15 - 19:15 Kato Walschaerts
Groep 3 10-11 jaar Maandag, Woensdag 19:15 - 20:15, 19:15 - 20:15 Hanne Goris
Groep 4 12-13 jaar Maandag, Woensdag 20:15 - 21:15, 20:15 - 21:15 Nele Thysbaert
Juniors 1 14-15 jaar Donderdag 19:00 - 20:30 Nele Thysbaert
Airtrack 1 gemengd, vanaf 1e leerjaar, na evaluatie Dinsdag 17:30 - 19:00 Lisl Casteleyn
Airtrack 2 gemengd, vanaf 2e secundair, na evaluatie Dinsdag 19:00 - 20:30 Charlotte Cornelissen
Acro* gemengd, basisgroep verplicht tot 14 jaar, na evaluatie Donderdag 17:30 - 19:00 Tessy Smets
         

* Acro is 1 groep, die traint in twee verschillende turnzalen.